سامانه وادانا

سامانه وادانا

سامانه وادانا

سامانه آموزش مجازی و واحد الکترونیکی یکپارچه دانشگاه آزاد اسلامی وادانا، به منظور یکپارچه سازی و بهبود سطح کیفی آموزش های غیر حضوری و برخط دانشگاه آزاد راه اندازی شده است. برای ترم تحصیلی جدید سال 99 – 1400 دانشگاه آزاد ، دانشجویان می توانند با ورود به سایت vadana از آموزش های برخط ارائه شده استفاده کنند.

دانشگاه آزاد با تعداد بالای دانشجویان و واحد های آموزشی پراکنده در سراسر کشور و شهرهای مختلف ، به منظور سهولت امور آموزشی و دانشجویی ، معمولا زیر ساخت ها و سامانه های الکترونیکی خود را دائما بروزرسانی کرده و بهبود می بخشد . یکپارچه سازی آموزش های غیر حضوری و مجازی سال تحصیلی 99 – 1400 یکی از چالش هایی است که دانشگاه آزاد با آن رو به رو می باشد .

نیمسال دوم سال تحصیلی گذشته دانشگاه آزاد نیز به صورت غیر حضوری و مجازی از طریق سامانه ” LMS ” دانشگاه آزاد برگزار شد . حال این دانشگاه با بهبود زیر ساخت های این سامانه و یکپارچه سازی هر چه بیشتر آموزش ها و امکانات سامانه وادانا را جایگزین این سامانه کرده است .

همانطور که پیش از این نیز اشاره شده است ، آموزش های برخط نیمسال گذشته دانشگاه آزاد از طریق سایت lmsmap.iauec.ac.ir انجام شده است . دانشجویان دانشگاه آزاد با ورود به این سامانه و انتخاب سایت استان محل تحصیل خود می توانستند در کلاس های غیر حضوری و آنلاین حاضر شوند .

مراحل ورود به سامانه وادانا دانشگاه آزاد

1 – ورود به سایت اصلی وادانا به نشانی vadamap.iauec.ac.ir

2 – انتخاب استان و واحد محل تحصیل از روی نقشه ارائه شده

3 – ورود به سامانه با درج نام کاربری و رمز ورود

4 – مشاهده آموزش های ارائه شده برای دانشجو و حضور در جلسات

نام کاربری و رمز ورود به سامانه وادانا می تواند یکی از حالت های زیر باشد:

 نام کاربری : شماره دانشجویی / رمز عبور : کد ملی

 نام کاربری : کد ملی / رمز عبور : کد ملی

 نام کاربری : کد ملی / رمز عبور : شماره موبایل


حتما بخوانید:روش مطالعه برای زیست شناسی


 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *