مگامموری چیست؟

در سال های گذشته هر وقت حرف از حافظه میشد همه یک راه حل تکراری را پیشنهاد میدهند: راه حل آن است که برای انتقال مطالب به حافظه بلند مدت کافیست مطالب مرتب در زمان های معینی مرور شود. اما این روش دردسرهای زیادی دارد. همه ما خاطره رفتن به کلاس زبان و مرور شبانه لغت های زبان را تجربه کرده ایم. حتما شما هم متوجه شده اید که تا وقتی مرورها ادامه داشت لغت ها در ذهن ما ثبت بود و به محض اینکه به هر دلیلی چند هفته موفق به انجام مرورها نمیشدیم خب خیلی سریع متوجه میشدیم خبری از لغت هایی که این همه مدت حفظ کردیم در حافظه نیست و انگار به کل فراموش شده. اگر شما هم مثل من از این اتفاق خسته شدید، خبر خوبی دارم. برنامه مگا مموری تقریبا مرورهای حوصله سر بر را از بین میبرد. شما حافظه شگفت انگیزی دارید ما قدرت حافظه شما را برایتان نمایان میکنیم تا به آن اعتماد کنید و با اعتماد به نفس عالی از آن بهره ببرید.
به مگا مموری و دنیای جدید حافظه خوش آمدید

مخاطبان دوره مگامموری

students

دانش آموزان

lawyer

وکلا

graduated

دانشجویان

hook

مشاورین املاک

کاربردهای این دوره

۱-به خاطر سپردن تمام مطالب درسی در مدت بسیار کوتاه بدون نیاز به مرورهای زیاد و تکراری

۲-به خاطر سپردن اسامی افراد و یا آدرس ها به طوری که آنها مستقیم وارد بانک معلومات شما شود.

۳-افزایش کاریزما: فرض کنید یک وکیل یا یک مدیر هستید… وقتی افراد متوجه حافظه بی نظیر شما هستند چه احساسی به شما داند؟ شما تک تک افراد را با نام خودشان صدا میکنید. شما تمام مشخصات محصولتان را از حفظ میدانید… شک نکنید.

حالا یک مدیر یا کارآفرین کاریزماتیک هستید.

روند برگزاری دوره

-دوره به صورت آنلاین به طور مستقیم با تدریس آرمین کاکاوند در ۵ جلسه برگزار میشود.

ژیمناستیک حافظه:
-در ابتدا ژیمناستیک حافظه خواهیم داشت تا مموری شما را برای آموزش مفاهیم جدید آماده کنیم. دقیقا مثل مسابقه فوتبال که قبل از آن گرم میکنید.

تناسب انگیزه و راهکار

-حتما در دوره های آموزشی شرکت کرده اید که در آن انگیزه فرآوان گرفتید اما راهکار یا تکنیکی یاد نگرفتید و یا برعکس در دوره هایی شرکت کرده اید که در آن تمرینات و تکنیک ها زیادی به چشم میخورد اما مربی به شما انگیزه لازم را نمیدهد که آن تمرینات را انجام دهید. خبر خوب اینه که در برنامه مگامموری تناسب بسیار عالی بین انگیزش و راهکار وجود دارد که شما را شگفت زده میکند.

تمرینات دوره

تمرینات دوره:

هر جلسه تمرینات ساده ای به شما داده میشود که با انجام آنها شما آماده ی ادامه روند در جلسات بعدی خواهید بود. به حافظه خود همانند یک عضله نگاه کنید که هرچه از آن کار بکشید قوی تر و قدرتمند تر خواهد شد. نگران نباشید تمرینات بسیار جذاب هستند و در روند روزمرگی شما انجام میشوند. شما از آن لذت خواهید برد

ثبت نام مگامموری

نام و نام خانوادگی:(Required)
مگا مموری چه تاثیری در رشد و توسعه شما دارد؟

-حافظه قوی همواره موجب افزایش کاریزمای شما میشود.

-اسامی آدمها، انواع آدرس ها، خصوصیات مهم کالاهای مختلف و… را در حافظه خود میسپارید و دیگر نیازی به نوشتن آنها ندارید.

در مگا مموری از چه متدی برای به خاطر سپردن استفاده میشود؟

-مگا مموری شما را از تکرار و مرور مکرر که معمولا در بازه های زمانی مختلف انجام میشود رها میکند و با استفاده از تشکیل پیوند ها مطالب را مستقیم وارد بانک معلومات میکند.

منظور از پیوند چیست؟

فرض کنید در کمد لباسی که در منزل دارید ۱۰۰ عدد لباس مختلف را قرار دادید. وقتی که به یکی از آنها احتیاج دارید باید تمام کمد را دنبال آن لباس بگردید. پیوند ها همچون چوب لباسی کمد لباس ها هستند که روی هر کدام میتوانید چند لباس قرار دهید و هر زمان که نیاز بود به هر کدام از چوب لباسی ها مراجعه کرده و لباس مورد نظر را سریعا پیدا کنید.

به خاطر سپردن یا به خاطر آوردن؟

به عقیده من همواره به خاطر آوردن پر اهمیت تر از به خاطر سپردن است. باید بدانید که شما مموری فوق العاده ای دارید که همه چیز را مرتب و اتوماتیک ضبط میکند. مشکل آنجاست که در زمانی که به آن اطلاعات نیاز دارید نمیتوانید آنرا به خاطر آورید. درست مثل یک کمد شلوغ پر از لباس. در مگا مموری شما از روش های جذابی استفاده میکنید که هر زمان که نیاز به اطلاعات خاصی داشتید آنرا به سرعت به خاطر آورید

در این دوره مدرک هم می دهید؟
نحوه پرداخت به چه شکلی است؟